Funkce sdílení umožňuje sdílet mapu s vybranými uživateli Corpis Maps nebo veřejně. Možnost sdílet mapu má pouze uživatel s administrátorským účtem (tj. uživatel s právy k editaci map). Do editace se dostanete v Corpis Maps portálu kliknutím na tlačítko „Edit“ u vámi vybrané mapy. Následně v pravém horním rohu klikněte na tlačítko „Share“, kde si vyberete, komu danou mapu nasdílíte.

Sdílet mapu lze dvěma způsoby:

1. Sdílení pro konkrétní uživatele Corpis Maps v portálu 

První a zárověň nejčastěji používanou možností je nasdílení mapy vybraným uživatelům. Jednoduše ze seznamu uživatelů vyberte, komu je mapa určena a uložte. Daný uživatel mapu uvidí po přihlášení do svého učtu v Corpis Maps portálu.

2. Veřejné sdílení mapy přes link

Druhou možností je nasdílet mapu veřejně. V okně sdílení vyberte „Anyone with the link“ a mapu uložte. V portálu tuto mapu otevřte přes tlačítko „Open“ a URL adresu jednoduše zkopírujte a sdílejte s uživateli, kteří nemají účet v Corpis Maps. Kdokoliv s tímto linkem se bude moci na mapu podívat. Takto nasdílenou mapu uvidí ve svých účtech i všichni uživatelé vaší organizace, které máte zavedeny v Corpis Maps.

 

 


 

 

Zaujaly vás manažerské mapy Corpis Maps?

Kontaktujte nás a vyzkoušejte si Corpis Maps zdarma.