Při tvorbě map na míru nám jde o mnohem víc než jen o samotné vytvoření analytické mapy.

Prvním krokem je pochopení vašeho podnikání a identifikace klíčových potřeb. To nám umožňuje vytvořit mapu, která vám přinese skutečnou přidanou hodnotu.

Corpis Maps tvorba mapy - krok č. 2
Proces tvorby mapy na míru – identifikace klíčových potřeb – ilustrační obrázek

V dalším kroku se společně podíváme na vaše data, definujeme si téma a společně vytvoříme zadání, které bude základem pro podobu a obsah vaší mapové analýzy.
Celý proces je interaktivní a jsme stále v kontaktu, abychom vám připravili to nejlepší řešení.

Corpis Maps tvorba mapy - krok č. 1
Proces tvorby mapy na míru – analýza stávajících dat – ilustrační obrázek

Proces tvorby map ale nekončí předáním hotové analýzy.

Jsme tu, abychom vám poskytli podporu i po dokončení projektu. Společně se díváme na to, jak mapu využíváte a zda je v ní prostor pro úpravy či rozšíření. Naším cílem je zajistit, aby byla vaše mapová analytika co nejefektivnější a co nejvíce přizpůsobená vašim aktuálním potřebám.

Corpis Maps tvorba mapy - krok č. 3
Proces tvorby mapy na míru – ukázka možného výstupu – ilustrační obrázek

Velkou výhodou je rychlost implementace. 

Pokud máte data připravená, nemusíte čekat měsíce nebo dokonce roky, můžeme začít pracovat prakticky ihned. Hotovou mapovou analýzu vám jsme schopni předat do 2 týdnů.

Pomocí našich map můžete získat lepší přehled o výkonnosti vašeho týmu, zefektivnit procesy plánování a vyhodnocování, upevnit si pozici vůči konkurenci nebo identifikovat nové příležitosti na trhu.

 

Zaujala vás mapová analytika Corpis Maps? Kontaktujte nás, rádi vám představíme možnosti využití nad vašimi daty přímo ve vaší společnosti.