V dnešním rychle se měnícím obchodním světě je klíčem k úspěchu schopnost rychle a efektivně reagovat na tržní výzvy. Mapová analytika Corpis Maps a BizMachine Prospector s živou databází českých, slovenských a maďarských firem, vám nabízejí právě to – možnost nahlédnout na vaše obchodní příležitosti jako nikdy předtím.

Mapová analytika vám umožní vizualizovat a analyzovat vaše prodejní data rychle a přehledně. Zjistěte, kde a v čem jste silní a kde naopak slabí.

  • Kde je váš prodejní tým nejaktivnější?
  • Které segmenty zákazníků jsou pro vás nejzajímavější?
  • Kam byste měli primárně soustředit své úsilí?

Díky spojení s daty od BizMachine Prospector můžete své obchodní strategie stavět na pevných základech kompletních informací o firmách, včetně finančních výsledků a tržních trendů.

BizMachine Prospector
ukázka využití aplikace Corpis Maps s BizMachine Prospectorem pro odhalení obchodního potenciálu – ilustrační obrázek

Představte si, že máte přístup k mapě, která vám nejen ukáže, kde jsou vaše největší obchodní příležitosti, ale také vám pomůže plánovat a hodnotit vaše obchodní aktivity.

Investice do mapové analytiky Corpis Maps a databáze BizMachine Prospector se vám mnohonásobně vrátí. Nejenže ušetříte čas a zdroje, které byste jinak museli věnovat sběru a analýze dat, ale také získáte konkurenční výhodu díky lepšímu porozumění trhu a vašich zákazníků.

BizMachine Prospector
ukázka využití aplikace Corpis Maps s BizMachine Prospectorem – analýza obchodních regionů – ilustrační obrázek

Nepropásněte příležitost být o krok napřed před vaší konkurencí. Využijte sílu spojení Corpis Maps a BizMachine Prospector a posuňte svůj obchod na novou úroveň. Vyzkoušejte pilotní mapu a sami uvidíte, jak se vaše obchodní výsledky zlepší již od prvního měsíce používání!

 

Zaujala vás mapová analytika Corpis Maps? Kontaktujte nás, rádi vám představíme možnosti využití nad vašimi daty přímo ve vaší společnosti.