Konfigurační část mapy nabízí dvě možnosti: formulář („Form“) a kód („Code“), mezi kterými můžete libovolně přepínat během tvorby.

1. Formulář („Form“)

Pomocí formuláře vytváříte celou mapu. Od změny názvu, přes přidání metadat, vizualizací až po změnu jazykové lokalizace mapy. Provedené změny následně odešlete do náhledu mapy v pravé části kliknutím na „Refresh map to see changes“. Pokud například chcete do mapy přidat hledání podle názvu společnosti, v metadatech „Název společnosti“ zaškrtněte checkbox „Search“ a změny potvrďte. Hledání se vám přidá do mapy. 


2. Kód („Code“)


Možnost kódu je využitelná v případě tvorby více map. Jednoduše si tak kód pro jednotlivé části, které mají zůstat stejné i v dalších mapách (podklad mapy, jazyková lokalizace, číselníky apod.) zkopírujte a vložte do mapy nové, což ušetří čas strávený nastavováním každé mapy zvlášť. Časté využití je také pokud chcete danou mapu zduplikovat. Zkopírujte celý kód a vložte ho do mapy nové, čímž vytvoříte kopii původní mapy.

 


  

Zaujaly vás manažerské mapy Corpis Maps?

Kontaktujte nás a vyzkoušejte si Corpis Maps na 1 měsíc zdarma. V rámci zkušebního období vám vytvoříme první mapu zdarma.