Nová verze Corpis Maps byla vydána! 
V tomto článku vás seznámíme s hlavními novinkami.

  


 

 

Corpis Maps Connector – Automatizace přípravy dat 

Corpis Maps Connector je nová volitelná nadstavba analytických map Corpis Maps umožňující propojení s libovolným podnikovým informačním systém. Corpis Maps Connector výrazně zrychluje a zjednodušuje proces přípravy dat pro mapy. Ten se stává plně automatickým a nevyžaduje žádný manuální zásah uživatele

Corpis Maps Connector umožňuje aktualizovat data přesně tak často, jak potřebujete. Sami si zvolíte, zda to má být jednou měsíčně, týdně nebo každý den.  

Corpis Maps Connector

Textový filtr pro ještě rychlejší filtrování dat

Textový filtr rozšiřuje možnosti oblíbených analytických filtrů v Corpis Maps. Díky textovému filtru nyní můžete v mapě velmi rychle zobrazit např. konkrétní zákazníky, projekty, produkty, města, která vás zajímají a které chcete analyzovat.

Textový filtr je kombinovatelný s ostatními ostatními typy filtrů a všemi typy vizualizací. Do mapy můžete přidat i více textových filtrů a vzájemně je kombinovat. Vyhledávání funguje na celá slova. Při vyhledávání se nerozlišují velká a malá písmena (např. body v Brně se zobrazí, když do filtru zadáte „Brno“, „brno“ nebo „BRNO“). 

 

Textový filtr

 


 

Dostupnost

Všichni Corpis Maps integrační partneři, solution partneři a zákazníci mají okamžitý přístup k této nové verzi.


Zaujal vás Corpis Maps? Chtěli byste ho vyzkoušet pro zefektivnění obchodu i ve vaší organizaci?