Corpis Maps pro všechny CRM systémy

Skvělá zpráva pro všechny uživatele webových CRM systémů! Nejnovější verze Corpis Maps umožňuje přímou integraci do CRM! Jako uživatelé už nebudete muset v CRM pracovat s turistickými mapami od Seznam a Google, které jsou určeny pro volnočasové aktivity. Budete mít k dispozici profesionální mapovou analytiku, která vám na pár kliknutí ukáže výkonnost obchodního týmu i obchodní potenciál.


Používáte CRM systém, kde mapy nejsou vůbec nebo nezobrazují nic zajímavého?


Dejte vědět nám nebo výrobci vašeho CRM systému a společně zajistíme, aby mapy nebyly jen přehlíženou záložkou v CRM systému, ale nástrojem, který se stane nedílnou součástí každého vašeho vyhodnocování a plánování.

 

Nové uživatelské rozhraní

Nové uživatelské rozhraní navazuje na rozložení ovládacích prvků v Corpis Maps, které jste si tak oblíbili. Nový vzhled má moderní minimalistický design, intuitivní ovládání, nové ikony a možnost v mapách používat symboly emoji, které posouvají personalizaci map na novou úroveň. U klientů jsme již využili například tyto symboly  🏠 🏆 🧪🔨🎨⭐

Nové clustery s funkcí zobrazení seznamu

Vyslyšeli jsme požadavek uživatelů a přidali k oblíbeným clusterům funkci, která zobrazí seznam bodů, které jsou sdruženy v clusteru. V praxi využijete tuto funkci k zobrazení např. všech obchodních případů, prodaných produktů, servisních zásahů, nesplacených faktur u jednoho konkrétního klienta. Seznam je řazen abecedně a může obsahovat neomezený počet záznamů.

Tvorba analytických filtrů z více hodnot v jednom záznamu

Pokud máte v datech více hodnot v jednom záznamu, můžete je nově použít ve filtrech. Každá hodnota se zobrazí ve filtru jako samostatná hodnota. Jednoduše se tak například podíváte, jakou strukturu produktů od vás má konkrétní zákazník nebo jaké produkty nejčastěji nabízí vaši obchodníci.

 


 

Dostupnost

Všichni Corpis Maps integrační partneři, solution partneři a zákazníci mají okamžitý přístup k této nové verzi.

Máte zájem o Corpis Maps demo mapu obsahující vaše data?
Chtěli byste integrovat Corpis Maps do vašeho produktu (CRM, ERP, E-commerce, …)?