Umělá inteligence přichází do analytických map Corpis Maps! Představte si ji jako osobní asistentku, která bude s neuvěřitelnou přesností a předvídavostí myslet na spoustu věcí za vás. Pomůže obchodním manažerům i obchodníkům.

Obchodníkům například doporučí zákazníky, které by měli přednostně navštívit. Nebudete již muset vzpomínat, kde jste byli naposledy a zda frekvence návštěv odpovídá velikosti zákazníka. Minimalizujete i pravděpodobnost, že Váš zákazník přejde ke konkurenci z důvodu vaší neaktivity. V analytické mapě vše uvidíte ihned po jejím otevření. Ve stejné mapě si můžete okamžitě naplánovat schůzky a spustit autonavigaci.

Plánování schůzek pomocí umělé inteligence | Corpis Maps

Umělá inteligence v mapě vytvoří zelené body, které reprezentují zákazníky s nejvyšší prioritou návštěvy – tedy zákazníky, které byste měli navštívit co nejdříve.

Na druhém obrázku si všimněte kombinace filtrů, pomocí kterých ihned vidíte, kolik má vybraný obchodník ve svém regionu zákazníků a kolik by jich měl navštívit co nejdříve. Naplánování trasy k některému z nich je pak otázka dvou kliknutí.
 

Plánování schůzek pomocí umělé inteligence | Corpis Maps

 

 


 

 

Zaujaly vás analytické mapy Corpis Maps?

Vyzkoušejte si Corpis Maps zdarma.