Nová verze Corpis Maps byla vydána. 

  

„V posledních měsících jsme intenzivně pracovali na doposud nejzásadnější inovaci v historii produktu Corpis Maps. Naším cílem bylo vytvořit centrální místo, které umožní jednoduchou tvorbu manažerských map a komfortní sdílení uvnitř organizace nebo s veřejností. Výsledkem je jedinečný Corpis Maps Portal a Corpis Maps Studio, díky kterým maximálně využijete sílu manažerských map v soukromém sektoru i mimo něj.“ řekl Jaroslav Poláček, Corpis Maps Product and Partnership Manager.

 

 


 

 

Správa map a uživatelů v Corpis Maps Portal

V rámci svého účtu můžete v Corpis Maps Portal vytvářet manažerské mapy a uživatele typu Administrator a Viewer, přičemž každý typ uživatele má odlišná práva. „Administrator“ má právo vytvářet a editovat manažerské mapy i uživatele. „Viewer“ má právo prohlížet mapy, které mu jsou přiřazeny. 

Nové Corpis Maps Studio

Corpis Maps Portal dostal nové Corpis Maps Studio (dříve Creator), ve kterém bez znalosti programování jednoduše vytvoříte a nasdílíte libovolnou manažerskou mapu. Všechny důležité funkce máte ihned k dispozici stejně jako okamžitý náhled na mapu, kterou vytváříte. 

 

Upload dat pomocí Drag and drop oblasti

Při tvorbě mapy můžete nově využít skvělou novou funkci „Upload“ zdrojových dat (CSV nebo JSON formát) pomocí výběru z disku nebo přetažením do Drag and drop oblasti. Je to tak snadné! Jako alternativa zůstává možnost načítat data z URL adresy.

Přednastavené agregační polygony a GeoEnrichment data

Již nikdy nebudete muset přemýšlet, jak vytvořit agregační polygony okresů, krajů nebo dalších územních celků, udělali jsme to za vás. Jednoduduše jen vyberte ten pravý. Stejným způsobem obohatíte svoji mapu i o statistická data v sekci GeoEnrichment. Množství těchto podpůrných dat budeme průběžně rozšiřovat i podle vašich námětů a potřeb.

 

Sdílení mapy

Každou mapu můžete sdílet napříč vaší organizací nebo s veřejností (včetně iframe). Při konfiguraci mapy klikněte na tlačítko „Share“ a vyberte, komu udělíte přístup k mapě.

 

Další informace o Corpis Maps Portal a Corpis Maps Studio

Jednotlivé funkce nového Corpis Maps Portálu budeme podrobněji popisovat v sekci Blog na webu Corpis Maps.

 


 

Dostupnost

Všichni Corpis Maps integrační partneři, solution partneři a zákazníci mají okamžitý přístup k této nové verzi.

Máte zájem o Corpis Maps demo mapu obsahující vaše data?
Chtěli byste integrovat Corpis Maps do vašeho produktu (CRM, ERP, E-commerce, …)?