Analytické mapy Corpis Maps jsou dlouhodobě v hledáčku nejmodernějších CRM a ERP systémů, které chtějí nabídnout svým klientům opravdovou obchodní mapovou analytiku. Mapovou analytiku, která pomůže rychle vyhodnotit úspěšnost obchodu, obchodní potenciál a podpoří expanzi a růst do nejvhodnějších regionů. Propojení FLOWii CRM a Corpis Maps je tak logickým krokem. FLOWii aktuálně využívá více než 2000 firem v ČR a SR.

FLOWii CRM

V Corpis Maps si můžete přimárně zobrazit tyto typy údajů z FLOWii:

Přehled zákazníků (partnerů): například název zákazníka (partnera), typ a podtyp zákazníka (partnera), odpovědnou osobu, adresy, kontaktní osoby a informace z vlastních volitelných polí.

Přehled obchodních případů: například název obchodního případy, stavy, typ zakázky, celkovou cenu, odpovědného, ​​zdroj kontaktu, kontaktní osoby a informace z vlastních volitelných polí.

Přehled zakázek: například název zakázky, stav, typ a podtyp, dohodnutou cenu, odpovědnou osobu, obchodní přirážku, zůstává vyfakturovat a informace z volitelných polí.

Analýza v obchodních regionech z dat FLOWii CRM v Corpis Maps

Ukázka č.1: Prostorová agregace = Nejpřehlednější souhrnný pohled na stav obchodu.   

Analýza dat z FLOWii CRM v Corpis Maps

Ukázka č.2: Detailní zobrazení obchodních dat s podrobnostmi a statistikami (vč. autonavigace). 

Mapy jsou v češtině nebo slovenštině. K dispozici jsou tři varianty Corpis Maps pro FLOWii: Static, Dynamic, Individual dle nastavení FLOWii. Všechny tři verze nabízí skvělou mapovou analytiku pro vedení firem, obchodní a marketingové manažery i obchodní zástupce.

Detaily a ceny jednotlivých verzí si můžete přečíst přímo na webu FLOWii nebo na webu společnosti LEADMACHINE – oficiálního distributora FLOWii a Corpis Maps.

 


 

Zaujal vás Corpis Maps pro FLOWii CRM?

Podívejte se na demo mapu.