Prodáváte zboží a služby, které jsou přímo spjaty s určitým typem budov a stavebních objektů? Víte, kolik takových budov je ve vašem městě a jaký je váš obchodní potenciál v okolních městech? Naše NOVÁ služba vám to ukáže během pár vteřin. Ušetříte velké množství času s vyhledáváním relevantních dat a ZÍSKÁTE přesně takové informace, které vám pomohou prodávat.

Ve spolupráci s datovými experty z firmy T-MAPY (leader v oblasti geoinformačních systémů) jsme pro vás připravili datovou sadu, která obsahuje množství detailních informací o budovách a stavebních objektech v ČR z RÚIAN. Získáváte tak jedinečnou možnost v mapách Corpis Maps provádět analýzy s cílem rychle zjistit svůj obchodní potenciál a prodávat. Data obsahují např.:

– způsob využití objektu
– druh konstrukce
– počet bytů
– připojení na vodovod, kanalizaci nebo plyn
– způsob vytápění
– vybavenost výtahem, atd.

Praktický příklad #1
Čas potřebný k nastavení mapy: 14 vteřin

Zobrazení dřevostaveb (Využití: „Rodinný dům“, Konstrukce: „Dřevo“) v zájmové lokalitě.

 

Praktický příklad #2 
Čas potřebný k nastavení mapy: 15 vteřin

Zobrazení všech panelových budov, které mají více než 20 bytů. V mapě ihned vidíte, kde se tyto budovy nacházejí a které mají nejvíce bytů. Zároveň získáváte informaci, že je těchto budov celkem 43. A v případě, že byste do výběru přidali i budovy z kamene, cihel, tvárnic, viděli byste v mapě o 16 budov více.

 

Praktický příklad #3 
Čas potřebný k nastavení mapy: 8 vteřin

Zobrazení agregovaných statistických údajů v celém zájmové území. Kliknutím na území obce můžete například zjistit, kolik se zde v panelových domech nachází průměrně bytů nebo jaký je v panelových domech průměrný počet bytů na podlaží. Vše samozřejmě funguje i s nastavením libovolných filtrů (např. kolik mají v průměru bytů budovy, které jsou připojeny na plyn).

 

Zaujaly vás tyto analytické mapy?

Kontaktujte nás, pomůžeme vám rychle najít váš obchodní potenciál nebo odhalit zajímavé informace, které vám pomohou prodat rychleji vaše zboží a služby. Dejte nám vědět, pro jaké území potřebujete mapu vytvořit. Víme, že čas jsou peníze, a proto na mapu nebudete čekat týdny nebo měsíce. Ve vašem Corpis Maps účtu ji najdete připravenou během několika dní.