Provozovny ubytovacích a stravovacích zařízení jsou pro mnoho společností hlavním nebo velmi důležitým obchodním segmentem. Věděli jste, že jen v ČR je přes 50.000 takových provozoven? Ukážeme vám, jak využít potenciál tohoto segmentu na 100% díky specializované akviziční mapě vytvořené v Corpis Maps, která zároveň slouží vedení obchodu i obchodníkům!

Manažerský pohled na data provozoven

V případě, že chcete obchodně oslovit provozovny z HoReCa segmentu, budete potřebovat kvalitní a hlavně aktuální data. A přesně taková najdete v Corpis Maps díky exkluzivní spolupráci s leaderem v této oblasti – firmou SharpGrid! Při zobrazení HoReCa dat v Corpis Maps ihned uvidíte přehlednou manažerskou statistiku. Dozvíte se z ní, kolik provozoven je v okresech a krajích ČR (SK, PL) a také v jednotlivých kategoriích, které zahrnují restaurace, hospody, bary, hotely a další typy provozoven. V případě potřeby lze v mapě zobrazit jen ty provozovny, které nejsou vašimi stávajícími zákazníky.


Obchodní aktivita v terénu a získání nových klientů

Úloha obchodníka je s využitím Corpis Maps jednoduchá. Stejná mapa totiž umožňuje navigaci Waze i zápis informací ze schůzky na jakémkoliv zařízení. Stačí jen vybrat bod v mapě a v rozbaleném infopanelu kliknout na „Naviguj do provozovny“. Po schůzce obchodník vyplní požadované informace o schůzce (nastavují se na míru dle vašich požadavků), např. jméno obchodníka ze seznamu, datum schůzky, výsledek schůzky, konkurenční produkty, poznámku a další. Po uložení se bod v mapě obarví podle výsledku schůzky.


Manažerské vyhodnocení obchodních aktivit a export dat

Také průběžné i celkové vyhodnocení projektu vedením obchodu je jednoduché. Stále využíváte stejnou jednu mapu, kde nyní ve filtrech vidíte všechny důležité statistiky. Na pár kliknutí tak získáte odpovědi na klíčové otázky: Kolik schůzek skončilo úspěchem? Ve kterých segmentech se vám daří získávat nejvíce zákazníků a kde nikoliv? Který obchodník si vede nejlépe a může pomoci těm méně úspěšným? Zákazníci které konkurence k vám přecházejí nejvíce a kteří naopak ne?  Veškerá data z projektu můžete navíc vyexportovat ve formátu CSV a dále použít.

  


 

Zaujala vás akviziční mapa provozoven HoReCa segmentu? Kontaktujte nás. Během jednoho týdne ji můžete mít i vy. Využijte tuto příležitost a získejte trh na svoji stranu 👍