Ve světě CRM najdeme tradiční a unikátní systémy. Jedním z těch unikátních je eWay-CRM, který nově umožňuje svým uživatelům využít nejmodernější obchodní mapovou analytiku Corpis Maps. eWay-CRM je podnikový systém zasazený přímo do Microsoft Outlook. Na českém trhu se pohybuje již 12 let a nejvíce úspěchů zaznamenává u malých a středních B2B firem v ČR a USA. 

V eWay-CRM se rozhodli klientům nabídnout více než jen turistické mapy, proto došlo k propojení s obchodní mapovou analytikou Corpis Maps. Data z eWay-CRM se automaticky načítají do analytických map přes API, abyste pracovali vždy jen s nejaktuálnějšími údaji. Vyhodnocení v mapách Corpis Maps je pak otázka pár kliknutí.

Mapová analytika u malých a středních firem je naprosto klíčová. Zohledňuje totiž všechny faktory jejich podnikání, jelikož veškerá obchodní data jsou vázána ke konkrétnímu místu (obvykle adresa). Vedení firem i členové obchodního týmu ji využijí například pro:


Vyhodnocení úspěšnosti
– Pomocí analytických filtrů a různých typů zobrazení dat na první pohled uvidíte, ve kterých regionech a segmentech úspěšní jste a ve kterých nikoliv.   

Plánování – Agregovaný pohled na obchodní regiony, segmenty zákazníků a obchodní případy pomůže se stanovením obchodních cílů. 

Obchodní operativa – V kanceláři pomůže plánovat cesty k zákazníkům, v terénu využijete navigaci i rychlý přehled o klientovi včetně analýzy objednávek.  

Corpis Maps - Agregovaný pohled na obchodní případy

Okamžitý přehled o stavu obchodních případů zajišťují prostorové agregace a analytické filtry.   

Corpis Maps - Navigace ke klientovi

Navigace ke klientovi umožňuje obchodníkům rychlé plánování cest v kanceláři i v terénu. 

Mapová analytika Corpis Maps je k dispozici pro všechny klienty eWay-CRM od 1. 8. 2021. Jednotlivé mapy mohou být vytvořeny na míru včetně firemních obchodních regionů.

 


 

Zaujal vás Corpis Maps pro eWay-CRM?

Podívejte se na demo mapu.