Corpis Maps umožňuje snadnou integraci mapové analytiky do libovolného informačního systému pomocí Corpis Maps API. Toho využilo také CRM ESKO, které nahradilo běžné turistické mapy profesionální obchodní analytikou.

Požadavkem bylo získat detailní geografický a statistický pohled na stovky klientů uložených v CRM. Každý uživatel vidí v mapě pouze klienty, na které má v rámci CRM právo (např. vedení firmy všechny klienty, každý obchodník jen svoje klienty). Mapa umožňuje zobrazení dat v podobě bodů a také v plošných agregacích v detailu krajů a okresů. Filtrování mapy umožňuje zvolit konkrétní segment (dle země, obchodníka, poslední návštěvy, statusu, obratu, atd.) a zároveň plní funkci statistik k danému segmentu.

Uživatel tak v jedné mapě rychle získá přesný geografický a statistický pohled na data bez nutnosti procházet CRM záznam po záznamu.

Mapy slouží primárně vedení firem a obchodníkům. Novým obchodním zástupcům pak pomáhají s rychlejším zapracováním – díky možnosti interaktivně prozkoumat a detailně poznat přidělený region. Uvidí tak například, jak jsou v regionu rozmístěni jednotliví klienti, u kterých klientů předchozí obchodník dlouho nebyl (s možností ihned naplánovat cestu přes Waze přímo z Corpis Maps) nebo kteří klienti objednávají více/méně než v loňském roce. 

Ukázka integrace Corpis Maps do CRM ESKO.

Zaujala vás integrace mapové analytiky Corpis Maps do CRM a ERP systémů? Kontaktujte nás.