SLUŽBY

Školení a služby

Pomůžeme vám s rozvojem obchodních dovedností na úrovni pokročilého konzultativního salesu. Dále také s nasazením analytických map, které vám pomohou zpřehlednit obchodní data a řídit obchodní tým. Řízení obchodu pomocí dat je klíčovým faktorem úspěchu moderních firem. To dokazují i veškeré dostupné statistiky: 94% firem potvrzuje, že analýza dat je důležitá pro jejich růst, 73% je přesvědčeno, že jim zajišťuje náskok před konkurencí a 58% přiznává, že z Excelu či jiných tabulek nedokáží vyčíst informace, které k řízení firmy potřebují.

Ipsen Pharma logo Corpis Maps
AROMATICA CZ s.r.o.
Schaumann

Obchodní školení – Konzultativní sales

Rádi byste posunuli vaše obchodní dovednosti na další úroveň? Máte spíše dražší produkty a potřebujete umět klientovi ukázat jejich hodnotu? Neděláte jednorázové prodeje, ale pracujete s klienty dlouhodobě? Pak právě pro vás jsme připravili toto obchodní školení, které se liší od všech tradičních školení. Kombinuje tři oblasti, díky kterým se obchodníci stanou pro zákazníky opravdovými partnery. Školení obsahuje celou řadu praktických cvičení s důrazem na posílení schopností jednotlivců a spolupráce v rámci týmu. Součástí školení je konzultace před i po něm z důvodu personalizace a vyhodnocení.

Obchodní školení - Konzultativní sales

Obsah školení a cíle jednotlivých částí:

1. Značka

Naučíte se podporovat hodnotu firemního brandu (včetně vyšších cen) a správně reprezentovat.

Obsah: Hodnota a esence značky, vztah značky k ceně produktů, konkurenční výhoda, poziční mapa, produktové portfolio, touchpointy.

2. Typologie osobnosti

Získáte schopnost adaptace na osobnostní profil klienta pro efektivnější komunikaci.

Obsah: Popis modelu typologie. Praktické příklady, jak poznat profil svůj i profil zákazníka, jak se lidé jednotlivých profilech projevují, co chtějí a jak s nimi nejlépe komunikovat.

3. Konzultativní prodej

Povýšíte obchodní styl tradičního transakčního obchodního zástupce na konzultativního prodejce.

Obsah: Rozdíly tradičního a konzultativního prodeje, jak se stát konzultativním prodejcem, strategické kompetence a práce s organizační strukturou, čtyři fáze konzultativního prodeje, pravidlo tmy, jak zaujmout, první cally a další).

Rozdíl uvidíte již na první schůzce.

Školením vás provede lektor s certifikátem konzultativního salesu z Austrálie, obchodními zkušenostmi z ČR i zahraničí a oceněním „Global Excellence in Sales Performance„. Školení probíhá v češtině nebo angličtině.        

Analýza procesů a firemních dat

Chcete začít řídit firmu nebo obchodní tým moderním způsobem pomocí dat, ale nejste si jisti kde začít? Tak právě pro vás je tato služba určena. Společně projdeme, jaká data máte k dispozici a najdeme způsob, jak je využít pro plnění vašich obchodních cílů. Výsledkem jsou interaktivní analytické mapy a sada doporučení týkající se interních procesů.    

Převod dat na informace

Vyhodnocení map datovým analytikem

Chtěli byste z analytických map vytěžit ještě více informací, které pomohou vašemu obchodnímu týmu s prodejem? Naši datoví analytici jsou tu od toho, aby vám interaktivní formou ukázali nový úhel pohledu na data a našli zajímavé informace a souvislosti, které z vašich analytických map vyplývají. Vyzkoušejte Corpis Maps a získejte tuto jedinečnou službu na 3-6 měsíců zdarma.

Analýza obchodních schůzek