CORPIS MAPS

Partnerská spolupráce

Mapová analytika si získává čím dál větší oblibu a tradiční zobrazení barevných bodů v turistických Google mapách již nestačí. Proto je tu Corpis Maps – profesionální nástroj, který splňuje požadavky moderních obchodních manažerů a obchodníků v oblasti plánování,  vyhodnocování i pro jednodušší práci v terénu.

Schaumann
AROMATICA CZ s.r.o.
Zlavomat.sk
Corpis Maps Connector

CORPIS MAPS connector

Automatizace

 

Corpis Maps Connector umožňuje vytvořit plně automatické propojení s vaším podnikovým informačním systémem (ERP, CRM, účetní systém, Google Sheets, atd.), čímž významně zrychluje a zjednodušuje načítání aktuálních obchodních dat do analytické mapy.

Vytvoření propojení mezi Corpis Maps je zajišťováno prostřednictvím zabezpečeného API vašeho informačního systému. Jde o nejefektivnější automatizovaný způsob předávání dat z jedné aplikace do druhé.

Automatizaci umíme nastavit i z několika systémů zároveň.

Corpis Maps můžete pomocí API integrovat do svého CRM.

Prodej a nasazení Corpis Maps

Nasazení Corpis Maps spočívá v poznání potřeb klienta a následném nastavení jednotlivých map a přidělení uživatelských práv v plně vizuálním nástroji Corpis Maps Studio. Vše vás ve vhodnou dobu naučíme v rámci Corpis Maps onboardingu. Nebudete potřebovat žádné programátory.

Řešení pro klienta může například automaticky číst obchodní data z firemního informačního systému CRM a ERP, které zobrazí v analytických mapách – ty dokáží ihned a přehledně ukázat geografické i statistické informace, které byste ve složitých kontingenčních tabulkách dlouho hledali a vyhodnocovali. Může jít také o řešení, kde váš klient v obchodní mapě uvidí potenciální zákazníky (můžete dodat vy, případně zajistí Corpis Maps) s detailními údaji i autonavigací Waze a po schůzce bude moct zadat veškeré potřebné informace přímo do předpřipravených formulářů. 

Obchodní školení - Konzultativní sales

Integrace mapové analytiky do CRM, ERP

Rádi byste umožnili svým klientům naplno využívat obchodní a servisní data, která mají uložena ve vašem systému? Váš systém budou vnímat jako ten moderní a pokrokový, který jim dává reálnou příležitost rozvíjet jejich podnikání. Corpis Maps nahrazuje tradiční turistické mapy a přináší do firem opravdovou mapovou analytiku pro celý obchodní tým a vedení firem. Corpis Maps snadno zaintegrujete do svého řešení pomocí Corpis Maps API. 

Obchodní školení - Konzultativní sales