INTEGRACE

Integrace Corpis Maps

CRM, ERP, Business Intelligence, E-commerce, …

Jste progresivní a inovativní výrobce informačního systému? Chcete pro své zákazníky vždy to nejlepší? Díky Corpis Maps umožníte vašim zákazníkům využít potenciál obchodních dat na 100%. V manažerské mapě mohou sledovat svoje zákazníky, obchodní případy, naplánované schůzky, neuhrazené faktury nebo jakákoliv jiná data, která jsou uložena ve vašem systému.

Unikátní pohled na data

Body s detailními informacemi

Jednoduché a přehledné zobrazení bodů v manažerské mapě můžete doplnit o detailní informační panel, kde bude mít uživatel k dispozici všechny důležité informace, grafy i např. odkaz na kartu zákazníka v rámci vašeho systému.  

Agregace v územních celcích včetně časových řad

Body a související číselné údaje (např. počet zákazníků, celkové tržby) lze zobrazit i v agregované podobě v krajích, okresech nebo ORP (obce s rozšířenou působností). Sledované údaje v mapě můžete uživatelům nastavit dle potřeby.

Barevně odlišené body dle hodnot z číselníků

Číselníky, které používáte ve vašem systému, můžete využít i v Corpis Maps. Tento způsob zobrazení dat je pro uživatele velmi přehledný a umožňuje snadnou orientaci a analýzu dat.

Manažerské mapy na míru vašemu systému

Díky vizuálnímu konfiguračnímu nástroji Corpis Maps Creator si můžete vytvořit manažerskou mapu přesně podle vašich potřeb včetně způsobu zobrazení dat, barev, popisků, filtrů, vyhledávání, atd.

Máte zájem o integraci Corpis Maps?
Kontaktujte nás a rádi vám sdělíme veškeré technické detaily.